binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAnalizIntoTheBlock Bitcoin Yatırımcılarını Uyardı: Verilere Göre BTC Bu Seviyeden Önemli Bir Düzeltme...

IntoTheBlock Bitcoin Yatırımcılarını Uyardı: Verilere Göre BTC Bu Seviyeden Önemli Bir Düzeltme Yaşayabilir! İşte Nedeni!

Yaklaşık 25 milyar dolar değerinde Bitcoin tutan adresler zararda ve fiyat maliyete ulaştığında BTC fiyatı üzerinde satış baskısı oluşturabilir.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin son günlerde yatay hareketlerine devam ederken 51.000-52.000 dolar seviyelerinde gidip geliyor.

BTC’nin bu dalgalı hareketleri, yatırımcıların ralli beklentisini törpülerken, bir yandan da büyük bir satış dalgası yaşanabileceğine dair spekülasyonları alevlendirdi.

Bu noktada Lookonchain’in paylaşımı da Bitcoin’de satış dalgası yaşanabileceğine dair spekülasyonları destekledi.

Zira Lookonchain IntoTheBlock’un verilerini paylaştı ve yatırımcıları kısa vadede yaşanabilecek bir düşüş karşısında uyardı.

IntoTheBlock’un verilerine göre, yakın zamanda yaklaşık 848.390 adres ortalama 52.125 dolardan yaklaşık 481.710 BTC (25 milyar dolara eşdeğer) satın aldı.

Halihazırda bu adreslerin zararda olduğunu belirten Lookonchain, yatırımcıların bu pozisyonları başabaş noktasına ulaştığında fiyat üzerinde satış baskısı oluşturabileceğini söyledi.

“IntoTheBlock verileri, 848,39 bin adresin ortalama 52.125 dolar fiyatla yaklaşık 481,71 bin BTC (25 milyar dolar değerinde) satın aldığını gösteriyor.

Bu adresler şu anda zararda ve pozisyonları başabaş noktasına ulaştığında fiyat üzerinde satış baskısı oluşturabilir.”

Bitcoin yazım esnasında 52,194 dolar seviyesinde bulunuyor ve bu seviye 52.125 dolarlık ortalama alım bölgesine çok yakın. Bu noktada yatırımcıların dikkatli olması gerekiyor. Zira IntoTheBlock verilerine göre BTC fiyatı düzletmenin meydana gelebileceği bir noktada bulunuyor.

Ancak bu veriler her ne kadar bir satış baskısı ve düzeltme sinyali veriyor olsa da Bitcoin’in düşeceği anlamına gelmiyor. Bu noktada yatırım kararlarınızı tek bir veri veya raporu baz alarak vermeyiniz. Bu veriler kesinlik arz etmeyen, yanılma payı olan ve %100 doğruluğu hiç bir zaman kanıtlanamamış yardımcı olan verilerdir. Yatırım kararlarınızı kendi araştırmalarınıza göre veriniz.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail