HaberlerIOTA

IOTA Durdu! Açıklama Geldi

IOTA ağında yaşanan sorun hakkında IOTA geliştirici ekibinden yapılan açıklamada sorunun üzerinde çalışmaya devam edildiği doğrulandı.

IOTA ağında TSI 05.49’dan beri hiçbir kilometre taşı oluşmaması kripto para camiasının dikkatinden kaçmadı. Kısa süre içerisinde onlarca farklı işlemin gerçekleşmiş olması gereken ağ tamamen durdu ve bu durum kısa süre içerisinde kripto para camiasında soru işaretlerine sebep oldu.

IOTA Vakfı tarafından kısa süre içerisinde bir açıklama yapıldı ve problem ile ilgili çalışmaların sürdüğü, problemlerin farkında oldukları ve tüm olan bitenden kullanıcıları haberdar etmeye devam edecek oldukları bilgisi verildi.

IOTA’nın kurucularından David Sønstebø, ise bu durumla ilgili herhangi bir ‘paniğe gerek olmadığı’ uyarısında bulundu ve problemin neyden dolayı olduğunun bulunduğu, gereken adımların atılarak problemin çözülmesi için ekiplerin çalışmaya devam ettiğini açıkladı. Kullanıcılar ise bu tür olaylarda genellikle büyük bir panik yaşıyorlar.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu