binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinIOTA, Yeşil Enerji Devi InnoEnergy ile Anlaştı

IOTA, Yeşil Enerji Devi InnoEnergy ile Anlaştı

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Yükselişini devam ettiren IoT merkezli kripto birimi IOTA, yeşil enerji devi InnoEnergy şirketi ile anlaştığını resmen duyurdu. Bildiğimiz gibi altcoin birimlerinin zaman içerisinde büyüdüğü gerçeği herkes tarafından kabul edildi. Ancak son dönemde yaptığı anlaşmalar ile birlikte adından ciddi anlamda söz ettiren bir sistemden bahsediyoruz.

Farklı farklı sektörlerde en iyi şirketler ile anlaşma yapma amacı içerisinde olan IOTA, geçtiğimiz gün bir anlaşmayı daha duyurdu. Yeşil enerji konusunda dünya devi olarak niteleyebileceğimiz InnoEnergy ile anlaşma yapan şirket adından söz ettirdi. Anlaşma, kısa süre içerisinde kripto para gündemini de oldukça derinden etkiledi.

ElaadNL Ayağı Da Sürece Dahil Edildi

Yeşil enerji sisteminde özellikle şarj istasyonları da yine en fazla önem arz eden seçeneklerden birisi. Enerji istasyonları konusunda adından söz ettiren ElaadNL, bu anlamda sürecin bir parçası olarak dahil edildi ve anlaşmanın kapsamı ister istemez daha da büyüdü. InnoEnergy Scandinavia’dan Xue Wang şu açıklamalarda bulundu:

InnoEnergy, IOTA Vakfı ve ElaadNL arasında Tangle Dağıtık Defter Teknolojisi’nin kabul edilmesi ve kullanılması için attığımız bu adım, akıllı enerji piyasalarının ilerleyen süreçteki gelişimini kolaylaştıracak. İnsanlar bu sayede temiz, özerk ve güvenli bir işlem ve veri yönetim sistemi ile merkezi olmayan temiz enerji/e-mobilite hizmetlerini kullanma fırsatına erişecek.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail