Kripto HaberleriBorsaİspanyol Devi Borsa Shiba Inu'yu Listeliyor!

İspanyol Devi Borsa Shiba Inu’yu Listeliyor!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bir gün geçmiyor ki Shiba Inu ile ilgili yeni bir haber daha gündeme gelmesin! Son haber İspanya’dan…

Ülkenin en büyük kripto para borsası Bit2Me, SHIB’i listeleyeceğini açıkladı, aslında söz konusu listelemeyi 8 Aralık’ta gerçekleştirecekti ancak bazı teknik sebepler nedeniyle bu girişim ertelenmişti. Bu haber borsanın Dogecoin’i desteklemesinden 7 ay sonra geldi.

İspanya’da yıllık %1,200 büyüme yaşayan bir numaralı borsa olmaya devam eden Bit2Me 2014 yılından bu yana faaliyet gösteriyor. Borsa eylül ayında Ethereum tabanlı bir yerel token olan B2M’yi piyasaya sürmüş ve ilk coin teklifiyle 3 dakikadan kısa sürede 23.9 milyon dolar toplamayı başarmıştı.

Borsaların birbirini ardına SHIB’i listelemesi, aslında coinler için arkasındaki teknolojiden ziyade kitlelerin kabulünü görmenin daha önemli bir etken olduğunu gözler önüne seriyor. Zira borsalarda listelenmek için bekleyen ve projesi ciddi anlamda yenilikçi olan birçok proje borsalarda kendine yer bulamazken DOGE ve SHIB gibi aslında yenilikçi olmayan -hatta şaka olarak çıkarılmış- ancak trend olmuş projeler her geçen gün kripto para borsalarında listelenmeye devam ediyor.

Shiba ise an itibarı ile 0.000033 dolardan işlem görüyor ve en değerli kripto para birimleri içerisinde 13. sırada yer alır.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları