Kripto HaberleriBlockchainİsrail'de Blockchain Şirketlerinin Bir Kısmı Kapanma Tehdidi İle Karşı Karşıya

İsrail’de Blockchain Şirketlerinin Bir Kısmı Kapanma Tehdidi İle Karşı Karşıya

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Ortadoğu bölgesinin en güçlü ülkelerinden olan İsrail’de blockchain şirket sayısı günden güne artıyordu. Ancak pandemi sürecine girilmesinden hemen sonra başta Çin olmak üzere çok sayıda ülkeden İsrail’e yatırım getiren kişi sayısı azaldı ve bu dönemde bazı şirketlerin iş yapamaz hale geldikleri belirtildi. Az sayıda nüfusu bulunan İsrail’in bugün nüfusundan daha çok tüm dünyada destekçisi ve tüm dünyadan yatırım çeken bir ülke yapısı var.

Netanyahu yönetimi özellikle yeni yatırımcıları çekmek için adım atarken, geçtiğimiz dönemde yeni açılan blockchain şirketlerinin iflas riski olmasa bile iş yapamamazlıktan dolayı bir süreliğine kapılarına kilit vurmaları veya şirketin bu dönemde kapatılması gibi kararların alınmasının mümkün olduğu belirtiliyor.

Bugüne kadar kaç blockchain şirketinin pandemi nedeniyle kapandığı ise dünya genelinde bilinmiyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları