AltcoinShiba Inu

İşte Balinaların Büyük Miktarlarda Alım Yaptığı Altcoinler!

Zaten büyük miktarda SHIB alımı yapmış olan balinalar şimdi de bu iki altcoine yüklendi!

Dünya gündeminde yaşanan son gelişmelerin etkisiyle kripto piyasaları kırmızı elbisesini yeniden giyse de bugün piyasalar tekrar hareketlendi.

Son haftalarda düşüş yaşayan piyasalar, balinaların büyük miktarlarda coin istiflemesine önemli bir zemin hazırlamış oldu. Düşük fiyat fırsatını değerlendiren balinalar, SHIB‘in ardından şimdi de MATIC ve LINK satın alma peşindeler!

Zaten önemli miktarda -1,2 milyar dolardan fazla- Shiba Inu’yu (SHIB) elinde tutan balinalar MATIC ve LINK için de aynı alımları yapmaya hazırlanıyorlar.

WhaleStats kripto veri izleyicisi tarafından sağlanan veriler, iki büyük ETH balinasının 5,2 milyon dolardan fazla LINK ve MATIC aldığını ortaya koydu.

WhaleStats’a göre 374. sırada yer alan bir balina son 24 saat içinde 4.061.999 dolar değerinde 300.000 Chainlink (LINK) satın aldı.

Başka bir büyük Ethereum yatırımcısı ise 832.990 MATIC satın aldı.

WhaleStats şu anda ETH balinalarının portföylerinin %14.98’ini (1,277,297,247 dolar) ellerinde tuttuğunu belirtiyor. Sahip olunan toplam MATIC ve LINK tutarları ise sırasıyla ise %2.11 (180.041.196 dolar) ve %1.96 (167.300.758 dolar).

Öte yandan LINK şu anda ticaret operasyonlarının çoğunda kullanılan jeton olarak karşımıza çıkıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu