binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinİşte Ünlülerin Bitcoin (BTC) ve Altcoin Portföyü!

İşte Ünlülerin Bitcoin (BTC) ve Altcoin Portföyü!

Kripto para analiz şirketi Arkham ünlü isimlerin güncel Bitcoin ve altcoin portföylerini paylaştı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin alım satımları ya da hamleleriyle Bitcoin fiyatı etkileyen dev kurumsal şirketler dışında farklı sektörlerde yer alan çok ünlü isimlerin de BTC ve altcoin portföyleri yatırımcılar tarafından merak ediliyor.

Bu noktada daha önce Elon Musk’a ait dev şirketler Tesla ve Spacex’in ve ABD Başkan adayı Donald Trump gibi önemli isimlerin cüzdanlarını tespit eden kripto para analiz şirketi Arkham, ünlü isimlerin güncel Bitcoin ve altcoin portföylerini paylaştı.

İlgili Haber  Arkham, Tesla ve Spacex'in Kripto Para Cüzdanlarını Tespit Etti! İçinde Ne Kadar Bitcoin (BTC) Var?

Arkham halihazırda pek çok ünlü ismin cüzdanlarının tespit edildiğini belirtirken, son paylaşımında güncel portföylerini açıkladı.

Paylaşımında 1 milyondan fazla takipçisi olan 100’den fazla ünlünün adresini tespit ettiğini belirten Arkham, takipçi sayısına göre ilk beş ünlü ismin kripto para portföyünü açıkladı.

1.Justin Bieber

İlk olarak Justin Bieber‘i inceleyen Arkham, ünlü ismin 451 bin dolarlık kripto parası olduğunu belirtti. Buna göre Bieber’in en büyük yatırımı Ethereum olurken, cüzdanında APE, DOG gibi altcoinler de bulunuyor.

2.Donald Trump

İkinci olarak Donald Trump‘ı inceleyen Arkham, Trump’ın 7 milyon dolarlık kriptoya sahip olduğunu söyledi.

En büyük yatırımını TRUMP oluştururken, cüzdanında ETH ve PEPE gibi çeşitli meme tokenler de bulunuyor.

3.Neymar JR

Arkham, üçüncü olarak 63,4 milyon takipçisi bulunan Neymar JR’yi inceledi. Buna göre 55,7 bin dolarlık kripto paraya sahip olan ünlü ismin en büyük yatırımı ETH olurken, cüzdanında APE, POODLE ve ENG gibi çeşitli altcoinler de bulunuyor.

4.Jimmy Fallon

Dördüncü olarak 49,8 milyon takipçisi bulunan Jimmy Fallon’u inceleyen Arkham, ünlü ismin 112,8 bin dolarlık kriptoya sahip olduğunu söyledi.

En büyük yatırımını ETH oluştururken, cüzdanında APE, LCX, JUSTICE gibi çeşitli altcoinler de bulunuyor.

5.Kevin Hart

Son olarak 36,7 milyon takipçisi bulunan Kevin Hart’ı inceleyen Arkham, ünlü ismin 39,8 bin dolar değerinde kriptoya sahip olduğunu söyledi. Hart’ın en büyük yatırımı ETH olurken, cüzdanında POODLE, JUSTICE gibi altcoinler de bulunuyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail