coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerİsviçreli Dev Banka Singapur'dan Kripto Para Lisansı Aldı!

İsviçreli Dev Banka Singapur’dan Kripto Para Lisansı Aldı!

İsviçre merkezli kripto para bankası Sygnum, Singapur'daki yatırımcılara aracılık hizmetleri sunmak için bir lisans aldı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

İsviçre merkezli kripto para bankası Sygnum’un bir iştiraki olan Sygnum Singapore, Singapur’daki akredite yatırımcılara ve kurumlara kripto aracılık hizmetleri sunmak için bir lisans aldı.

Singapur, Sygnum Bank İştirakine Büyük Ödeme Kuruluşu Lisansı Verdi

Bugün Sygnum Singapore, Singapur Para Otoritesi’nden (MAS) Büyük Ödeme Kurumu (MPI) lisansı aldığını duyurdu. Sygnum Singapur sözcüsü, şirketin dört ay içinde prensip içi onaydan tam lisansa geçtiğini açıkladı.

Şirketin düzenlenmiş teklifini Hong Kong gibi Asya-Pasifik (APAC) pazarlarına genişletmeyi planladığı da açıklandı. Sözcü “MPI lisansını almak, Sygnum’un tamamen düzenlenmiş kripto tekliflerinden daha fazlasını Singapur’daki müşterilerimize sunmamızı sağlıyor” dedi.

Sygnum, Lüksemburg ve Abu Dabi’de kripto ayak izleri olan 60’tan fazla ülkede yönetim altındaki varlıklarda yaklaşık 3,5 milyar doları yönetiyor.

İlgili Haber  Japon Otomotiv Devi Kripto Paralarla Araç Alımına İzin mi Veriyor? Justin Sun Tweet Attı!

1 Ekim’de Coinbase, MPI lisans başvurusunun MAS tarafından onaylandığını duyurmuştu. MPI lisanslı firmalar, herhangi bir ödeme hizmeti için 3 milyon Singapur doları (2,2 milyon dolar) işlem limitine tabi olmaksızın ödeme hizmetleri yürütme yetkisine sahiptir.

Singapur’u Coinbase için hayati bir pazar olarak belirledik” diyen borsa, son anketinde Singapurluların %30’undan fazlasının mevcut veya geçmiş kripto sahipleri olduğunun tespit edildiğini vurgulamıştı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail