Kripto HaberleriHaberlerİsviçreli SEBA Bank, Golden Token'ını Tanıttı

İsviçreli SEBA Bank, Golden Token’ını Tanıttı

Takip et

İsviçreli SEBA Bank’tan önemli bir hizmet geldi. Banka bundan böyle yatırımcıların fiziksel altına sahip olmasını sağlayan dijital bir jeton başlattığını duyurdu.

Yapılan açıklamada “Altın Jetonu”nun isteğe bağlı olarak fiziksel altına yatırım ve teslimat için düzenlenmiş bir dijital jeton olacağı belirtildi. Ayrıca söz konusu tokenın Ethereum Blockchain’inde ERC-20 tokenı olarak satışa sunulacağı da belirtildi. Konuyla ilgili konuşan SEBA Bank CEO’su Guido Buehler,

Yenilikçi Altın Token’ımızın piyasaya sürülmesiyle yatırımcıların ilk kez tamamen düzenlenmiş bir dijital fiziksel altın formuna sahip olabilmeleri için bu tarihi inşa ediyoruz. … Stablecoin sektöründeki artan talebi karşılamak için dijital varlık piyasalarında tamamen uyumlu bir stablecoin olarak kullanılabilir, ticarete izin verebilir ve yatırımcıları hem geleneksel hem de kripto piyasalarındaki volatiliteden korumak için bir değer deposu olarak hareket edebilir.

dedi. Öte yandan SEBA Bank Altın Token’ın İsviçre kasasındaki altının değerine bağlı düzenlenmiş bir stablecoin olarak hareket edeceği yine ifade edilenler arasında yer aldı.

Argor-Heraeus CEO’su Christoph Wild ise konuyla ilgili şöyle konuştu:

DLT tabanlı iş ağımız üzerinden SEBA ve ARGOR-HERAEUS ile yapılan iş birliği, yeni ve verimli finansman çözümleri elde etmek için en son Blockchain teknolojisini kullanmak adına mükemmel bir emsaldir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları