Kripto HaberleriBitcoinJapon Bankacılık Devinden Yeni Bitcoin Hamlesi!

Japon Bankacılık Devinden Yeni Bitcoin Hamlesi!

Japonya'nın en büyük yatırım bankalarından biri olan Nomura'nın dijital varlıklar iştiraki Laser Digital kurumsal yatırımcılar için Bitcoin Benimseme Fonu'nu başlattığını duyurdu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Japonya’nın en büyük yatırım bankalarından biri olan Nomura’dan yeni Bitcoin hamlesi geldi.

Yapılan açıklamada Nomura’nın dijital varlıklar iştiraki Laser Digital Asset Management, kurumsal yatırımcılar için Bitcoin Benimseme Fonu’nu başlattığını duyurdu.

Laser Digital, bugün yaptığı resmi açıklamada kurumsal yatırımcılar için “Bitcoin Benimseme Fonu’nu” başlattığını duyurdu.

Laser Digital tarafından başlatılan Bitcoin fonunun, Japonya’da kripto benimsenmesinin kapsamını gösterdiği belirtildi.

Bitcoin fonunun, kurumsal yatırımcıların uygun maliyetli ve güvenli bir şekilde Bitcoin’e erişmelerine yardımcı olacağı ifade edilirken Lazer Dijital Varlık Yönetimi başkanı Sebastien Guglietta şunları söyledi:

“Teknoloji, küresel ekonomik büyümenin temel itici gücüdür ve ekonominin büyük bir bölümünü analogdan dijitale dönüştürmektedir.

Bitcoin, bu uzun süreli dönüşümsel değişimin kolaylaştırıcılarından biri ve Bitcoin’e uzun vadeli maruz kalmak, yatırımcılara bu makro trendi yakalamaları için bir çözüm sunuyor.

Kurumsal yatırımcıların dijital varlık sınıfına erişmeleri için kusursuz bir yol sağlayan fon, Laser Digital Asset Management’ın pazara getireceği bir dizi dijital benimseme yatırım çözümü arasında ilk olacak.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Piyasa Değeri

Detay