binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerJaponya kripto para yasalarını düzenleyecek

Japonya kripto para yasalarını düzenleyecek

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Japonya yönetimi, kripto paralar ile ilgili yasaların derhal en katı hale getirilmesi konusunda karara vardığını ufak ufak belli etmeye başladı. Ülkenin finans yönetimi yaptığı açıklamada kripto paraların geçmişe oranla bugün itibari ile çok fazla kullanıldığını ve kullanan kişi sayısının sürekli olarak arttığını açıkladı. Artan yatırımcı ve ödeme aracı olarak kripto paraları kullanan vatandaş sayısının artmaya başlaması ve hızlı bir rekor kırılması dolayısı ile daha katı yasaların daha iyi kararlar ve en iyi güvenlik için gerekli olduğu açıklandı.

Japonya vatandaşları korkmuyor

Japonya vatandaşlarının ise bu kararlardan korkmadıkları, birçok elit kesimden insanların kripto para yatırımlarının olmamasının ve ülkede birçok insanın kripto paralar ile yatırım düşünmediği için gelecekte bunun bir problem yaşatmayacak şekilde güncellenmesi konusunda kesin karara varması bekleniyor. Ülkede kripto paraların daha yakın gelecekte daha fazla kullanılmasının önüne geçmek adına yeni yasalar hazırlaması beklenmezken, yeni alınacak olan karar ve yeni yasaların daha çok kripto paralar ile yasal sorunları engellemek yönünde olduğu belirtilmekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail