Haberler

Japonya’daki Siyasiler Bitcoin’den Rahatsız Değil

Siyasilerin rahatsızlığı kripto para düzensizlikleri.

Japonya, kripto paralar için önemli konumda olan önemli bir ülke. Bitcoin alan insan sayısının diğer ülkeler göre çok fazla olması, dünyanın en büyük ekonomilerinden birisi olması ve iş merkezi ülkelerinden birisi olması, ülkede, kripto paralara olan ilginin artması ile devam eden bir yolculuğu başlatıyor. Bitcoin ile ödeme kabul eden dükkan sayılarındaki artışlar ve diğer ülkelerde olmadığı kadar kripto paraların bir çoğu ile ödeme alan mağazaların açılması, ülkede siyasilerin kripto paralardan rahatsız olup olmadıkları konusunda bir soru ve endişe kaynağı.

Henüz bugüne kadar siyasiler tarafından yapılmış olan açıklamalarda, kripto paraların ülke ekonomisi üzerinde etkisinin olmayacak olduğu belirtilirken, ekonomisi sağlam temellere dayalı ve üretime dayalı olan Japonya, kripto paralardan en az endişe duyan ülkelerden.

Siyasiler talepten değil, düzensizlikten rahatsız

Siyasilerin en büyük rahatsızlığı ise ülkede kripto paraların yeterince iyi düzenlenmemiş olması ve sürekli farklı olarak belirli bir takım basında çıkan yasal beklentinin bir türlü sonunun gelmemesinden kaynaklı. Japon yetkililer ise gelecek kısa sürede düzenleme uygulamayı bekliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu