XRP

Jed McCaleb Sadece 9 Günde XRP Piyasasında Yine Panik Yarattı

Jed McCaleb, 9 günde 152 milyon XRP sattı.

Ripple yatırımcılarının azılı düşmanı olarak görülen Jed McCaleb, 9 günde yine yüklü miktarda XRP satışı yaptı. McCaleb, XRP’nin ticari hacmi arttıkça satış yapmaya devam etmekte. XRPScan verilerine göre ünlü isim son 9 günlük sürede 151,9 milyon XRP satışı yaptı.

Milyonlarca XRP Sattı, Milyonlarca Daha Satacak

McCaleb’in Tacostand cüzdanına bakıldığında 151,9 milyon XRP’nin satıldığı ancak buna ek olarak 453.564.660 adet XRP’nin satılmak üzere doğru günü beklediği görülüyor.

Jed McCaleb tarafından yapılan satışlar arasında en çok dikkat çekeni ise 6 Mart tarihli olan gibi gözüküyor. Her gün için toplamda 9 farklı işlem yapan Jed McCaleb, bunların her birisi ile 18,5 milyon adet XRP sattı.

Jed McCaleb’in bu kadar satışa rağmen cüzdanında hala milyonlarca XRP’ye sahip olması ise topluluğun endişesini arttırmakta. Özellile Ripple davasının devam ettiği ve Ripple kurucularının banka hesaplarının incelendiği şu günlerde yatırımcıların bunun gibi durumlara karşı dikkatli olduğu görülüyor.

Jed McCaleb’in kurucuların payından gelen fonları devamlı olarak satış ve fiyatı baskılamak için kullanması da SEC’nin eline malzeme verebilir.

SEC tarafından açılan davada Ripple’ın iki yöneticisi Brad Garlinghouse ve Chris Larsen suçlanırken Jed McCaleb ile ilgili bir suçlama bulunmadığı görülüyor.

Ancak davanın kaybedilmesi ve işlerin büyümesi, bunun sonuçlarından McCaleb’in de etkilenmesine yol açabilir. Uzmanlar ise ünlü kurucu ortağın davanın sonucunun olumsuz olacağını tahmin ettiği için XRP satışına hız verdiğini düşünüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Volkan

Bu herifi yolda görsem tekme tokat girerim. Öyle gıcık oluyorum laleye.. Ripple ne zaman kafa atsa, şaha kalksa, yükselse bu lale çıkıp yükselişi eziyor…


Başa dön tuşu