fbpx
Bitcoin

Jeffrey Gundlach: Bitcoin Kısa Sürede Yüzde 25 Kazanç Sağlayabilir

DoubleLine Capital’in CEO’su Jeffrey Gundlach, kripto paralar hakkında açıklama yaptı.

DoubleLine Capital’in CEO’su Jeffrey Gundlach, kripto para birimi Bitcoin hakkında kendisinin yorum yapmak istemediğini ancak yorum yapmak zorunda olduğunu hissetmesinden dolayı ve kendisine sık sık bu yönde sorular sorulmasından dolayı bir açıklama yapacak olduğunu açıkladı. Bitcoin fiyatının 5.000 dolara yükselmesini beklediğini, bunun %25 kazanç oranına sahip olabilecek olduğunu açıkladı. Bitcoin fiyatının 5000 dolara yükselmesi ile %25 değer kazanmasının an meselesi olmayacak olduğunu, çok uzun sürmesinin de beklenmediğini dolaylı yoldan belirten DoubleLine Capital’in CEO’su Jeffrey Gundlach, fiyatın değer kazanması için bir tarih ise belirtmedi.

BTC değer kazanacak

DoubleLine Capital’in CEO’su Jeffrey Gundlach, BTC fiyatının değer kazanacak olduğunu ve fiyatının belirli bir sürede yükselecek olduğunu açıkladı. Bitcoin fiyatının ne kadar yükselecek olduğu konusunda maximum bir tahmin ve tarih belirtmeyen CEO, kripto para piyasalarında yatırımcıların beklediğinden daha iyi kazanç için çok yüksek değer kazanmasına gerek olmadığı ve 5000 dolar seviyesine çıktığında bile milyonlarca yatırımcının %25 oranında değer kazanmış olabilecek olduğunu açıkladı.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Haber Bülteni

Kripto para piyasasındaki son gelişmelerden her gün haberdar olabilmek için e-mail bültenimize kaydolun. Dilediğiniz zaman aboneliği bir tıkla sonlandırabilirsiniz.
Holler Box