binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinJim Cramer, Bu İki Altcoine Yatırım Yapanlara Hakaret Etti!

Jim Cramer, Bu İki Altcoine Yatırım Yapanlara Hakaret Etti!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bugün erken saatlerde CNBC sunucusu Jim Cramer kripto para birimlerine karşı çıkarak onları “ahmakların ürettiği para” olarak nitelendirdi ve Litecoin ile Solana altcoin sahiplerine “aptal” olduklarını iddia ederek hakaret etti.

Jim Cramer, Katıldığı TV Programında İki Altcoinin Sahiplerine Hakaret Etti

Cramer, katıldığı TV programında şu sözleri sarf etti:

“Solana, Litecoin, bence bu çeşitli coinlere sahip olan herkes… evet söyleyeceğim, aptal olduklarını düşünüyorum. Ben üniversiteye aptal olmak için gitmedim. Bunlara sahip olan insanlar sahip olmayı kesmeli.”

Cramer ayrıca düzenleme eksikliği ve bir emanet bankasına güvenme konusundaki endişeleri nedeniyle kendisinin asla kriptoya yatırım yapmayacağını söyledi. Bununla birlikte Cramer önceki dönemlerde bir Bitcoin ve Ethereum yatırımcısı olduğunu söylemiş ve daha sonra varlıklarını satmıştı.

İlgili Haber  CNBC Sunucusu Jim Cramer Bu Altcoinlerin "Silinip Gitmeye Mahkum Olduğunu" İddia Etti

Cramer parasını bir kripto firmasından geri almaya çalışırken yaşadığı kişisel bir olayı anlattı ve bu süreci sinir bozucu olarak nitelendirdi.

Bu arada Cramer, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nu (SEC), şu anda bu sektörde kontrolsüz bir şekilde gerçekleşen “ahmakların para üretmesine” son vermek için kripto para sektörünü kontrol altına almaya çağırıyor:

“Bence büyük bir temizlik yapmaları gerekiyor. İnsanların para yaratmasını durdurmak zorundalar. Bu, ahmaklar tarafından para yaratılmasıdır. Bunlar en kötü Nasdaq hisselerinden bile daha kötü.”

CNBC sunucusu son olarak JPMorgan Chase Bank gibi geleneksel bankaları tercih ettiğini ifade etti. “Paramın JPMorgan’da olmasını seviyorum ve Pazartesi günü bakiyemin orada olup olmadığını kontrol ediyorum. Bu iyi hissettiriyor” dedi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

2 YORUMLAR

Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

2 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Emre

Kral

Anonim

Solu 2 3 dolar da yatay giderken aylarca aldım aldım 100 150 ve 200 dolarda sattım.O kadar salağım ki kazandığım paranın %10 nu ile tekrar aldım 🙂 tekrar kazandırması umrumda mı? Bu arkadaşın Aldığı yeri tahmin ediyorum 100 200 dolar arası ondan ağlıyor:)

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail