Kripto HaberleriFenomenJim Cramer Yine Yanıldı, Elon Musk Twitter'dan Dalga Geçti!

Jim Cramer Yine Yanıldı, Elon Musk Twitter’dan Dalga Geçti!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

CNBC’nin ünlü TV-finans programı “Mad Money” sunucusu Jim Cramer, yatırım ürünleri üzerinde yaptığı yanlış çıkarımlar ile tanınıyor. Cramer, geçtiğimiz hafta yaşanan bankacılık krizinin ardından kripto para yatırımcıları için şu tavsiyeyi vermişti:

“Bitcoin hafif bir yükseliş gösterdiği an ben olsam elimdekileri satardım. Şubat ayındaki yükseliş son fırsattı. Bir daha olur mu bilemem.”

Cramer’ın yorumunun ardından Bitcoin 27.000$’a yükselerek son 9 ayın en yüksek seviyesine ulaştı. Kriptoda yaşanan yükselişin ardından ünlü sunucu sosyal medyada bir kez daha gündeme oturdu.

SHIB topluluğunun kurucularından Billy Markus, Twitter’dan alaylı bir şekilde “Jim Cramer işini gayet iyi yapıyor.” dedi.

Markus’un tweetine ünlü milyarder Elon Musk’tan yanıt geldi.

Musk, SHIB topluluk liderini doğrulayarak “Ters Cramer’ın gücü çok büyük” yanıtını verdi.

Jim Cramer İçin Yatırım Fonu Kuruldu!

Ünlü ekonomi programı sunucusu Jim Cramer daha önce bir çok kez hatalı tahminlerde bulundu. Cramer’ın ününden esinlenen Tuttle Capital Management, Mart ayının başında yeni bir yatırım fonu piyasaya sürdü.

Inverse Cramer Tracker ETF olarak adlandırılan yatırım fonu, ünlü sunucunun verdiği tavsiyelerin tam tersi yönde işlem yapıyor. Örnek verecek olursak Jim Cramer Bitcoin’lerin satılması gerektiğini belirtir ise, fon Bitcoin alımı yapıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları