fbpx
Bitcoin

Jimmy Song: Bitcoin’e Yüzde 51 Saldırısı Düzenlenemez!

Jimmy Song: Bitcoin'e saldıramazlar!

Jimmy Song, kripto paralara %51 saldırısının düzenlenmesi için hem madenciliği kontrol etmek gerektiğini hem madencilik enerjisini ödemek gerektiğine değinerek, yatırımcıların kripto para birimleri konusunda Bitcoin’e %51 saldırısı düzenlenmesinden endişe etmemeleri gerektiğini açıkladı. Ethereum Classic ağına düzenlenen %51 saldırısından dolayı binlerce yatırımcının değer kaybı ve benzer endişeler yaşadıklarını belirten kripto para analistleri, ETC’ye düzenlenen %51 saldırısının 45 cent değer kaybı yaşattığını ve fiyatların düşmesinde payının büyük olduğunu açıkladı.

Kripto paralar arasında %51 saldırısı düzenlemek zor. Bitcoin için %51 saldırısı düzenlemek için madenciliğin tamamını kontrol ediyor olmak ve enerji fiyatlarının tamamını karşılamak gerekiyor. Aksi durumda %51 saldırısı düzenlenemez, Bitcoin’e yönelik %51 saldırısı düzenlemek çok zor ve gün geçtikçe bu oran düşecek. – Jimmy Song

Yatırımcıların birkaç gündür Bitcoin’e yönelik olarak siber saldırı uygulanabilecek olduğunu düşünerek piyasada korku yaşamaları sonrasında Jimmy Song tarafından yapılan bu açıklama Bitcoin’e yönelik ilgiyi arttırabilecek mi, yoksa normal seyrini koruyacak mı merak ediliyor. ETC’ye yönelik %51 saldırısının etkileri piyasada az ETC sahibi olduğundan dolayı pek hissedilmezken, Bitcoin’e %51 saldırısı düzenlenmesi kripto paraların uzun bir süre büyük değer kayıpları yaşamasına neden olabilir.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Haber Bülteni

Kripto para piyasasındaki son gelişmelerden her gün haberdar olabilmek için e-mail bültenimize kaydolun. Dilediğiniz zaman aboneliği bir tıkla sonlandırabilirsiniz.
Holler Box