Kripto HaberleriXRPJoe Saz: XRP 0.12 Dolara Gerileyebilir

Joe Saz: XRP 0.12 Dolara Gerileyebilir

Takip et

Kripto para sahiplerinin kısa vadede düşüşler ile gündeme gelen ve 0 dolara düşeceği iddiaları ile adını duyduğu XRP ile ilgili yeni iddialar var. Joe Saz’a göre kripto para birimi XRP’de düşüş trendi devam ediyor ve kısa süre içerisinde trendin daha fazla artacak 0.18 dolar fiyatla kendisine alıcı bulan XRP’nin 0.12 dolar değere kadar gerilemesi mümkün olabilir.

Kısa vadede yatırımcılar beklediklerini bulamayacak olsalar bile uzun vadede bile beklentiler XRP’de kötüye işaret etmeye başladı. Binlerce XRP sahibi kimsenin daha çok mağdur olabileceğine işaret eden bu değerlendirmeler aslında yatırımcılara önceden yapılmış bir uyarı niteliğine sahip.

Joe Saz beklentisinin 0.12 dolara kadar düşüş olduğunu ifade etse de bazı analistler 0.10 dolar beklentisine sahip durumdalar.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları