Haberler

John McAfee, ABD’den Apar Topar Kaçtı!

Söz ilaç gibidir, gereği kadar sarf edilirse fayda verir, gerektiğinden fazlası ise zarara sebep olur. - A. Edward Phillips

Kripto paralar hakkındaki her açıklamasında ayrı absürt ifadeler kullanan ve bunu sadece dikkat çekmek, Amerikan kurum ve kuruluşlarına zarar vermek ve ABD’nin ekonomisini yaralamak için kullanan John McAfee, bugün itibari ile ABD’den kaçtığını duyurdu. Kendisi hakkında 1 önemli soruşturma olduğunu açıklayan John McAfee, bu soruşturma dolayısı ile tutuklu yargılanabilecek olduğunu, kendisinin ise hükümet görevlilerinden ve yerel güçlerden kaçmak için peruk takarak ABD’den kaçtığını duyurdu.

Kripto paralar hakkında yaptığı yorumlar dışında SEC, IRS ve diğer Amerikan kurumlarının kendisine düşman olduğunu, SEC yetkilerinin kendisini silahlı saldırı ile öldürtmek istediğini iddia ederek hastanede bile kaldığını iddia eden John McAfee, bu nedenle Amerikan kurumlarını ”aşağılayarak zarar vermek” suçlarından dolayı tepki çekiyordu. ABD’li kripto para yatırımcılarının bir dönemdir tepkisini çeken ve hakkında işlem yapılmasını istedikleri isim, bugün artık ABD’de değil ve sürgünde bulunuyor. ABD’de başkanlık adayı olacak olduğunu iddia eden John McAfee’nin bu isteği de hayal olarak kalacağa benziyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu