fbpx
Haberler

John McAfee: ICO’lar Hakkında Açıklama Yapamam

Nexo

John McAfee, SEC yönetiminin kendisini yaptığı açıklamalar ve tavsiyeler dolayısı ile tehdit ettiğini açıkladı. ICO’lar hakkında bundan sonra yorum yapmayacak olduğunu açıklayan John McAfee, buna devam etmesi durumunda kendisinin hapis cezası almasının dahi söz konusu olabilecek olduğunu açıkladı. Amerika Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu yönetiminin uyardığı John McAfee, kripto paralar hakkında yaptığı yorumlara bundan sonra ICO’lar ve yatırım önerilerinden vazgeçecek olduğunu açıkladı.

Kripto para yatırımları hakkında sık sık açıklamalar yapan John McAfee, bu açıklamalarından dolayı sık sıkta tepki görmüş ve yatırımcılar bu önerileri vermemesi, yanlış yönlendirdiği konusunda kendisini defalarca uyarmıştı.

Bundan Sonra Açıklamayacak

Bugünden itibaren kendisinin SEC tarafından ciddi tehditler aldığını ve hapis cezası alabilecek olduğu için kripto para yatırımları ile ICO’lar hakkında yorum yapmayacak olduğunu açıkladı. Yatırımcıları yanlış yönlendiren açıklamaları dolayısı ile bir süredir uyarı üstüne uyarı alan John McAfee, sonunda ABD’nin en etkili kurumlarından olan SEC tarafından ciddi tehditler ve uyarılar alması ile olayın ciddiyetini anlamışa benziyor.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Etiketler

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı