Bitcoin

John McAfee Takipçilerini Şok Etti: Bitcoin’e Eskisi Kadar Güvenmiyor!

İş adamı John McAfee 2020 yılında Bitcoin'in 1 milyon dolara ulaşabileceğini aksi bir durumda erkeklik organını keseceğini söylemişti. Şimdi ise Bitcoin'i 'değersiz' gören John McAfee şaşırtıcı açıklamalarda bulundu.

John McAfee yine gündeme bomba gibi oturdu. Daha önce Bitcoin’e sonsuz güvendiğini açıklayan hatta sırf Bitcoin’in daha çok bilinmesini sağlamak için ABD Başkanlığı’na adaylığını koyması haberleriyle gündemi sallayan McAfee, her fırsatta BTC fiyatı ile ilgili yaptığı ütopik tahminleriyle gündemi meşgul ediyordu.

Hatta öyle ki 2020 yılı içinde Bitcoin fiyatının 1 milyon dolara ulaşacağını ve aksi bir durum olursa kendinden emin bir şekilde erkeklik organını halka açık bir yerde keseceği açıklamalarında bulunmuştu.

Ancak son zamanlarda yaptığı açıklamalar McAfee’in BTC’ye artık eskisi kadar güvenmediğini gözler önüne seriyor.

McAfee’ye Bitcoin’in durumu sorulduğunda ‘Bitcoin’in değersiz’ diyerek insanlara Monero, Ethereum, DAI stableceoin gibi kripto paralardan bahsetti. Hatta bir Tweet’inde Monero’nun artık BTC’den daha performanslı olduğunu ve gizlilik odaklı kripto paraların daha popüler olacağını söyledi.

Bu açıklamalarından sonra bir takipçisi McAfee’ye “insanlar seni Bitcoin sebebiyle takip ediyor” diyerek tepki gösterdi. Ancak McAfee, “Bu konuda hiçbir fikrim yok, Bitcoin değersizdir” diyerek tepkilerin iyice odağı haline geldi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
2 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Yine herzamanki gibi saçmalamış

BT

Bu adam düzenbazın teki kayde almayin


Başa dön tuşu