Kripto HaberleriHaberlerJohn Mcafee: Tehdit Alıyorum

John Mcafee: Tehdit Alıyorum

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Ünlü analist ve yorumcu John Mcafee, açıklamalarında kendisinin aldığı tehditler dolayısı ile bir süre sonra yapacak olduğu konuşmayı yapmayacak olduğunu, bundan dolayı üzgün olduğunu açıkladı. Son derece fazla tehdit aldığını iddia eden ancak bugüne kadar yargı yoluna başvurmaması ve polislere başvuru yapmamış olmasından dolayı John Mcafee’ye tepkiler çığ gibi artıyor. Bazı kripto para yatırımcısı kişiler ve John Mcafee sevenleri ”John Mcafee bunu bilerek yapıyor, aslında ortada bir tehdit olduğunu düşünmüyoruz, dikkat çekmek ve daha fazla popüler olmak için” benzeri ifadeler ile durumu özetlerken, yatırımcıların bu yorumlarına John Mcafee ise yanıt vermiyor.

SEC Açıklama Yapmadı

SEC yönetimi ise bu konuda basına hiçbir açıklama yapmayarak sessizliğini korurken, yatırımcılar ise SEC tarafından bu tehdit iddialarının doğru olup olmadığının ortaya çıkarılması ve yanıtlanması talebi ile bir bilgi beklediklerini belirtiyor. Yatırımcı kişilerin bu beklentisine SEC tarafının açıklama yapmamasının nedeni olarak ise ”Önemsiz bir kişinin iddiaları” hakkında açıklama yapmaya gerek görmemesinden dolayı olduğu, bu konuda açıklama beklentisinin gereksiz olduğu belirtilmekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları