Haberler

JP Morgan Chase CEO’su: Kripto Para Fiyatını Doğru Tahmin Ettim, Hoşnut Değilim!

JP Morgan Chase CEO’su olan Jamie Dimon, 2017 yılında kripto para fiyatını doğru tahmin etmişti.

JP Morgan Chase CEO’su olan Jamie Dimon, 2018 yılında kripto para birimlerinin muazzam bir düşüş yaşayacak olduğunu tahmin etmiş ve 2018 yılı içerisinde kripto paralar tahmin ettiği üzere büyük düşüşler yaşayarak, tarihinin en yüksek seviyesinden, en düşük seviyesine kadar zarar rekorları kırmıştı. Bitcoin fiyatında 20 bin dolar düzeyinden başlayan düşüş 3 bin dolar seviyelerine kadar düşüş yaşamış ve bu yönü ile kripto para piyasalarında büyük iflaslar yaşanmaya başlamıştı.

Bazı milyoner yatırımcılar kripto para yatırımlarının yükseliş görebileceği ve tekrar değerinin artabilecek olduğuna inanarak kripto para satın almayı sürdürmenin acısını çekerken, JP Morgan Chase CEO’su olan Jamie Dimon’u dinleyen ve kripto para satın almayan kişiler ise Dimon’a sosyal medya aracılığı ile adı üzerinden teşekkür etmişlerdi.

Blockchain açıklaması

Davos zirvesinde kendisine sorulan soruları yanıtlayan Dimon, kripto para fiyat düşüşünü doğru tahmin ettiğinden dolayı hoşnut olup olmadığı sorusuna ”hayır hoşnut değilim” dedi. Blockchain teknolojisine ilgi duyduğunu anca bu teknolojinin yeteri kadar gelişmediğini açıklayan Dimon, Blockchain teknolojisi üzerinde çalışmaya devam edilmesi gerektiğini belirtti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu