BitcoinHaberlerBullish

Bullish, haberin piyasayı yükseliş yönlü etkilebileceğini gösterir.

Bearish, haberin piyasayı düşüş yönlü etkilebileceğini gösterir.

*Bu veriler, doğrudan yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

JPMorgan Bitcoin’e İnanmasa Da Müşteriler Ne Derse O Olacak!

Şirket özel müşterilerine yönelik yeni bir Bitcoin fonu sunmaya hazırlanıyor.

JPMorgan müşterilerine pasif olarak yönetilen bir Bitcoin fonu sağlamaya hazırlanıyor. Bu hizmet için New York Digital Investment Group ile ortaklık imzalayan bankacılık devi, söz konusu fonun müşterilere özel piyasalarda bulunan en güvenli ve en ucuz Bitcoin yatırım aracı olarak sunulacağını açıkladı.

JPMorgan’daki varlıklı müşteriler zaten bir aracı kurum hesabı aracılığıyla GBTC ve diğer Bitcoin fonlarına erişebiliyorlardı fakat bu yeni Bitcoin fonu sadece “JPMorgan Private Bank” müşterilerine özel olacak.

Söz konusu hizmeti önemli kılansa JPMorgan CEO’su Jamie Dimon’ın Bitcoin’e hala inanmıyor oluşu. Hatırlanacak olursa 2017 yılında Dimon, Bitcoin’i sahtekarlık olarak değerlendirmişti. Bundan birkaç ay önce yaptığı son açıklamalarda ise Bitcoin’e hala güvenmediğini, asla BTC destekçisi olmadığını belirtmişti. Dimon’ın

Hiçbir varlık tarafından desteklenmeyen bir şeyin, benim fikrime göre, hiçbir değeri yoktur. Bireylere kişisel tavsiyem, bundan kaçınmalarıdır.

yönündeki açıklamaları hala unutulmuş değil ancak ünlü CEO, şirket politikalarının kişisel inançlarından daha kıymetli olduğunu ve müşteriler talep ettikçe de bu tür yatırımlara devam edeceklerini belirtiyor. Nitekim şirketin önde gelen müşterileri Bitcoin’i bir varlık sınıfı olarak görüyor ve yatırım yapmak istiyorlar.

Öte yandan şirket içi güvenilir kaynaklardan öğrenildiğine göre söz konusu fon SEC tarafından onaylanacak bir örnek teşkil edebilirse kolayca bir ETF’ye dönüştürülebilir. Fon henüz hiçbir müşterinin yatırımını güvence altına almış değil ancak kısa zamanda çokça rağbet göreceğine kesin gözüyle bakılıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu