BitcoinHaberlerKripto Para

Jump Capital Bitcoin ve Kripto Paralarda 2022 Boğasını Başlatacak Katalizörleri Açıkladı!

2022 yılı Bitcoin için pozitif bir yıl olacak mı?

2022 yılına yeni girdiğimiz bu günlerde lider kripto para birimi Bitcoin’de yaşanan düşüş yatırımcıların tedirgin olmasına yol açtı.

Ancak CNBC’ye konuşan sermeye şirketi Jump Capital’in ortağı Peter Johnson, tedirgin olunacak bir şey olmadığını ve bu düşüşe rağmen 2022 yılının Bitcoin için iyi geçeceğini söyledi.

Jump Capital’in kripto ve fintech yatırım kolunu yöneten Peter Johnson’a göre 2022 yılında Bitcoin’in fiyatını arttıracak bir çok neden var.

Johnson, Bitcoin’deki mevcut volatilitenin Bitcoin’in spekülatif yapısından ve riskli bir varlık olmasından kaynaklandığını dile getirdi.

Bitcoin için uzun vadeli yükselişin halen devam ettiğini söyleyen analist, kripto para piyasasının sadece büyük bir dalgalanmaya hazırlandığını söyledi:

“Meseleye daha uzaktan baktığımızda, bence asıl önemli olan bu yıl için kendimize ne ayarladığımızla ilgili. Bu yıl içerisinde Bitcoin ve kripto için birçok olumlu katalizör olacağını düşünüyorum.”

Johnson’ın Bitcoin için bahsettiği ilk katalizör, artan enflasyon karşısında Bitcoin ve kripto para piyasasının korunma aracı olarak görülmesi.

Zira Johnson, enflasyon arttıkça birçok yatırımcının servetlerini korumak için kripto para piyasasına gireceğini düşünüyor.

Kripto pazarına girmeye hazır büyük miktarda sermaye bulunduğuna da dikkat çeken Johnson ayrıca kripto piyasasına girmek isteyen çok sayıda hedge fonu olduğunu belirtti.

“Kriptoya dağıtılmak üzere toplanan milyarlarca dolar var.  Hedge fonları giderek uzaya yayılıyor.”

Analistin bahsettiği son katalizör ise kripto endüstrisinin çok yetenekli insanları kendine çekiyor olması.

Johnson, “Dünyanın en zeki insanları bu günlerde kripto inşa ediyor” diyerek dünyanın en zeki insanların kripto endüstrisine girmeye başladığını ve birçok yeni girişimde bulunduğunu belirtti.

Johnson, bu faktörlerin 2022’de kripto pazarında olumlu gelişmeler oluşturmada kilit rol oynayacağını tahmin ediyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
2 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

XRP-TRY İÇİN 2023 YILINA KADAR 30.00 TL BEKLİYORUM ÇÜNKÜ 5 AY ÖNCE 5.00 ‘ DAN ALMIŞTIM ((400 BİN ADET))…ASLA BAŞKALARINI ZENGİN ETMEYECEĞİM…SATIŞ EMRİ VERDİM ZAMANI GELİNCE MUTLAKA BENİ ZENGİN EDECEKTİR…AYILARIN DA BOĞALARIN DA CANI CEHENNEME…SABREDEN DERVİŞ FIRSATI KÂRÂ ÇEVİRMİŞ…

mnbvb.13

Xrp için başka planları var beklediğin olmayabilir…


Başa dön tuşu