HaberlerTRON

Justin Sun Bu Kez Çok İddialı: TRON (TRX) Beklenen Etkiyi Yapabilir Mi?

Sun'ın JustSwap projesinin DeFi'da yeni bir dönemin başlangıcı olması bekleniyor.

Bir süredir sansasyonel haberlerle anmaya alıştığımız Justin Sun şu sıralar 19 Ağustos’ta lansmanını yapmaya hazırlandığı JustSwap projesiyle yeniden gündeme geldi.

Projenin Tron (TRX) üzerindeki ilk merkezi olmayan token değişim protokolü olması bekleniyor. İddialara göre Tron ekosistemi üzerinde DeFi’da müthiş bir yenilik gerçekleştirecek olan proje, kullanıcılarına TRC20 tokenlarını takas etme, madencilik ödülleri kazanma ve işlem ücretleri konusunda birçok ayrıcalık sağlayacak.

Söz konusu proje tam da Ethereum ağındaki DeFi patlaması sebebiyle ETH gas ücretlerinin rekor seviyelere ulaştığı bir zamana denk geliyor. Sun, paylaştığı bir tweette:

Ethereum’un gas ücretinin fırladığından ve TRON’da DeFi’ın daha düşük ücretlere ve anında ödeme ile 200 kat daha yüksek hıza sahip olduğuna değindi ve kullanıcıların daha iyi hizmetlerle buluşmak için TRON kullanmaları gerektiğini dile getirdi.

Kullanıcıların JustSwap’i kullanması için birçok teşvikin sağlanması beklenirken ilgili projenin Tron (TRX) değeri üzerinde olumlu bir etkiye sahip olacağı da umuluyor. An itibarı ile 0.0276 dolardan işlem gören TRX’in proje lansmanı sonrasında 0,02618’lik direnç bölgesini kırması beklenmekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu