Haberler

Justin Sun’a Tepki!

Tron CEO’su Justin Sun, Twitter'da Vitalik'e sataştı.

Tron CEO’su Justin Sun, 832 bin takipçisi olduğunu açıkladı ve bunun kendisinden 6 yıl önce kripto para sektörüne giren ve 6 yıl önde olan Ethereum kurucu ortaklarından Vitalik Buterin’in takipçi sayısı ile aynı olduğunu sosyal medya hesabından açıkladı. Açıklaması ile tepkilerin odağına gelen Tron CEO’su Justin Sun’a bazı kullanıcılar ”önemli olan takipçi sayın değil, önemli olan kripto para sektöründe ne kadar tanındığın değil, ne kadar başarılı olduğundur, bunu sakın unutma!” dedi. Kripto para sektöründe hızlı bir yükseliş ile kısa sürede ilk 10 arasına girmeyi başaran nadir kripto paralardan olan TRON, henüz Ethereum’un rakibi olarak görülmese de milyonlarca insan tarafından ufak yatırımlar için ideal kripto para ve ”geleceği olabilecek kripto paralar” arasında.

Vitalik yanıt vermedi

Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin, kendisine karşı paylaşımda bulunan Tron CEO’su Justin Sun’a yanıt vermedi. Bazı Twitter hesap sahipleri bu tür olayların ne amaçla olursa olsun kişilerin kendilerine zarar vereceğini ve bu tür tweetler yerine kripto para piyasasına faydalı olabilecek, yol gösterici tweetler atılmasını önerdi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu