BitcoinHaberler

Justin Sun’ın “Bitcoin 100 Bin Doları Görebilir.” Açıklaması Gündemi Meşgul Etmeye Devam Ediyor

Sun, CNN'e verdiği röportajda kripto paralara güvendiğini belirtti.

Her yeni hareketi ve açıklamasıyla gündem haline gelen TRON CEO’su Justin Sun, CNN’le yaptığı son röportajıyla dikkatleri yeniden üstüne çekmeyi başardı. Sun bu defa TRON ile değil Bitcoin ile ilgili konuştu. Sun’a göre BTC fiyatı 2025 yılında 100 bin dolara fırlayacak!

Genel olarak kripto paralarla ilgili de konuşan Sun, iyimser öngörüleriyle dikkat çekti ve sadece BTC fiyatının değil, tüm kripto değerlerin önümüzdeki birkaç sene süresince artış trendinde olacağını düşündüğünü belirtti. BTC’nin 100 bin dolara erişmesi için 2025’i bile beklemeyebileceğini belirten Sun, TRON, XRP ve Ethereum gibi değerlerin de yükselişe geçeceğine inanıyor.

Sadece Bitcoin’e Yatırım Yapmıyormuş!

BTC dışında ETH ve XRP’ye de yatırım yaptığını ifade eden ünlü CEO, kripto para piyasasına genel anlamda büyük bir güven duyduğunu da belirtmekten çekinmedi. Kripto paraların tümünün yükselmesini istediğini belirten Sun, tüm dijital değerleri büyük güven duyduğu için yatırım yaptığını söyledi ve şu an için tek yatırımının dijital para birimlerine olduğunu itiraf etti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu