HaberlerTRON

Justin Sun‘ın Stablecoini Bir İlke İmza Attı

JST tokeni LaunchBase'te satışa sunulduğu ilk 5 dakika içerisinde tükendi.

TRON kurucu CEO’su Justin Sun’ın bir süre önce çıkarmış olduğu stabilcoini JST, bir ilke imza atarak Poloniex’in IEO platformu LaunchBase’de satılmayı başardı.

2014’ten bu yana hizmet veren ABD merkezli kripto para birimi borsası Poloniex geçen ayın başında LaunchBase token satış platformunu başlatmıştı. Yeni yapılan açıklamaya göre projenin desteklediği ilk token “JST” oldu. JST tokeni tıpkı Tether gibi 1’e 1 oranında dolara sabit.

LaunchBase, özellikle sektöre yeni adım atsan Blockchain projelerine danışmanlık ve destek amaçlı token satışlarıyla tanınıyor.

Justin Sun’ın aktardığına göre “JST” aşırı bir ilgiyle karşılaştı ve token satışı 4 dakika 26 saniyede bitti. Söz konusu ilgiden bir hayli memnun görünen Sun, ilgili haberi hemen Twitter hesabından paylaştı:

Takipçilerin birçoğu yoğunluk yüzünden Poloniex web sitesine ulaşamadıkları için JST tokeni satın alamamaktan şikayetçi olurken Poloniex yönetimi JUST tokeninin kısa bir süre sonra platformda yer alan bütün yatırımcılara sunulacağını duyurdu.

*Stablecoinler dolar, veya altın gibi bir emtia ile 1’e 1 oranında işlem gören kripto paralardır.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu