AltcoinHaberler

Kahramanmaraşlı Esnaf Avalanche (AVAX) ile Çiğköfte Satıyor! “Bir Dürüm Kaç Avax?”

Bir çiğköfte dürüm kaç AVAX?

Türkiye’de kripto paralara olan ilginin artması esnafları da harekete geçirdi. Yalovalı bir esnafın cama “Bitcoin geçer” yazmasının ardından bir haberde Kahramanmaraş’tan geldi.

İlgili Haber
Yalovalı Esnaf Bitcoin (BTC) ile Ödeme Almaya Başladı! "Bankalara Savaş Açtık"

Kahramanmaraş’ta çiğköfte dükkanı işleten İsmail Elmas, çiğköfte satışlarında Avax ile ödeme kabul ettiklerini ve kripto para ile ödeme yapan müşterilerine %20 indirim uyguladıklarını belirterek yeni bir kampanya başlattı.

Sosyal medyada yoğun bir ilgiyle karşılanan kampanyada ilk Avax ile satış gerçekleşti. Devrim Danyal kampanyaya destek vermek amacıyla 1 Avax’lık çiğköfte alarak ihtiyaç sahiplerinin yemesi için “askıya” bıraktı.

İşletmeci İsmail Elmas özelikle Avax’ı seçmelerini şu ifadeler ile açıkladı; “binlerce kripto içerisinden en güzeli Avax ve kurucusu bir Türk”

%20 indirimli haliyle bir çiğköfte dürüm yaklaşık 0.041 Avax.

Avax’ın kurucusu Emin Gün Sirer de Avax ile çiğköfte satışına duyarsız kalmadı ve takipçileri işe paylaştı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu