coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinKanadalı Borsa XRP'yi Yeniden Listeliyor! Coinbase Listelemesi Gelecek Mi?

Kanadalı Borsa XRP’yi Yeniden Listeliyor! Coinbase Listelemesi Gelecek Mi?

Kanada'nın en büyük borsalarından biri olan BitBuy, XRP'yi yeniden listeleme kararı aldı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Piyasa değerine göre ilk on arasında yer alan popüler altcoin XRP, SEC’in Ripple aleyhine açtığı dava sonrasında pek çok borsa tarafından delist edilmişti.

Bu borsalardan biri de Kanada’nın en büyük borsalarından biri olan BitBuy oldu. BitBuy 13 Ocak 2022’de XRP’yi delist edeceğini açıklamıştı.

Ancak bu kararından dönen BitBuy XRP’yi yeniden listeleme kararı aldı.

BitBuy, XRP’yi yeniden listelediğine dair resmi bir açıklama ya da paylaşım yapmasa da XRP’nin BitBuy tarafından listelendiği pek çok sosyal medya kullanıcıları ve Kanada’lı yatırımcılar tarafından doğrulandı.

Zira Twitter üzerinden yapılan paylaşımlarda kullanıcıların BitBuy üzerinden XRP ticareti yapabildikleri belirtildi.

Borsanın XRP’yi yeniden listelenmesi, BitBuy’ın, Ripple- SEC davasında olumlu bir sonucun beklenildiğinin bir göstergesi olarak yorumlandı.

Bu noktada ünlü avukat John Deaton ve Ripple CTO’su David Schwartz, kararın beklenen tarihe göre geciktiğini, bu gecikmeyi makul karşıladıklarını söyledi.

İkili ayrıca bu gecikmeyi karar için olumsuz bir durum olarak görmediklerini belirterek Ripple- SEC davasında Eylül ayına kadar olumlu bir sonuç alabileceklerini iddia etti. savundu.

BitBuy XRP’yi yeniden listeleme kararı alırken XRP topluluğu XRP’nin Coinbase’de yeniden listelenmesini bekliyor.

Bu noktada XRP topluluğu geçtiğimiz aylarda Coinbase’e XRP’yi yeniden listeleme çağrısında bulundu. Ancak Coinbase bu çağrıya olumlu yaklaşmadı.

Ocak ayında başlayan ralliyle birlikte neredeyse %100’lük bir artış yaşayan XRP, Ocak ayındaki 0,33 dolarlık seviyesinden 0, 5859 dolara kadar çıktı.

XRP yazım esnasında 0,4723 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail