Haberler

Kanadalı Mücevherat Devi: Bitcoin İle Ürün Satacağız

Kanadalı mücevherat devinden BitPay adımı.

Kanadalı mücevherat devi Birks Group’tan yapılan resmi açıklamada Bitcoin ile altın ve mücevherat ürünleri satacak olduklarını açıkladı. BitPay ile anlaşma imzaladıklarını ve bunun dünyada ve Kanada’da bir ilk olduğunu açıklayan şirket yetkilisi, bu teknoloji ve ödeme yönteminden yararlanarak müşterilerinin yaptıkları ödemelerin tamamen gizli kalabilecek şekilde tasarlanmış olduğunu ve ödeme sistemine yeni bir araç eklemekten memnun olduklarını açıkladı. Bitcoin ile mücevher alımı bugüne kadar dünyanın hiçbir ülkesinde fiziksel olarak ve online olarak gerçek olmamıştı.

Bu son atılan Kanadalı mücevherat devinin BitPay adımı ile gerçek olan mücevherat satışlarında Bitcoin kullanılması, gelecekte farklı ülkelerde de uygulanabilecek yöntemlerden bir tanesi olarak gösteriliyor.

26 şubesi var

Kanada’da en az 26 farklı şubesi olduğu bilinen kuyumculuk ve mücevherat devinin, müşterilerine sunacak olduğu ödeme yönteminin ilk etapta çok fazla kullanılmasa bile gelecekte birkaç aylık sürede kripto paraların fiyatına bağlı olarak kripto para yatırımcılarının değerli olarak bir ürün satın alabilmesine imkan sunacak. Bu yöntem ile kripto para dolandırıcılıklarının ve kripto paraların aklanması konusunun çok kolay olabilecek olmasından ise büyük endişe duyulmakta.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu