BitcoinHaberlerKripto Para

Kanadalı Otomobil Bayisi Bitcoin (BTC) ve Kripto Para ile Ödeme Kabul Edecek!

Kripto paraların kullanım alanı giderek artıyor.

Bitcoin’de kurumsal benimsemenin artması diğer şirketleri ve girişimcileri de cesaretlendiriyor.

Kanada merkezli otomobil bayisi HGreg, hem Kanada hem de ABD’deki şubelerinde sıfır ve 2.el otomobiller için kripto para birimleri ile ödeme kabul edeceğini duyurdu.

HGreg başkanı John Hairabedian konuya ilişkin şunları aktardı:

“Müşterilerimizin alışveriş deneyimini sürekli geliştirme ve iyileştirme arzumuz cesur kararlar vermemiz için bize ilham veriyor. Onlara daha çeşitli ödeme yöntemleri sunmak da bunun bir parçası.

Bugün bu noktada olmaktan mutluluk duyuyoruz. Teknolojinin ön saflarında yer alarak müşterilerimize başka bir ödeme seçeneği sunuyoruz. Ayrıca bazı varlıklarımızın kripto para biriminde tutulmasının avantajlı olacağına da inanıyoruz. “

Şirket satın alma sürecini basitleştirerek bu hizmeti daha sade şekilde sunmayı planlıyor. Yapılan açıklamaya göre hali hazırda kripto para birimi ile ödeme işlemleri gerçekleştirildi ve testler başarıyla tamamlandı.

Yapılan açıklamaya göre şirket araç satışlarından elde ettiği gelirlerin bir kısmını Bitcoin ve kripto para olarak tutacak.

Şirketin hem ABD’de hem Kanada’da toplam 30 adet otomobil bayisi bulunuyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu