Kripto HaberleriHaberlerKanye West'ten NFT Vurgusu: "Sadece Gerçek Dünyada Bir Şeyler İnşa Etmeye Odaklanıyorum!"

Kanye West’ten NFT Vurgusu: “Sadece Gerçek Dünyada Bir Şeyler İnşa Etmeye Odaklanıyorum!”

Takip et

Amerikalı rapçi, şarkıcı, şarkı yazarı, prodüktör, girişimci ve moda tasarımcısı Kanye West -tam adıyla Kanye Omari West- takipçilerini NFT pazarına girmesini istemekten vazgeçmeye çağırdı.

Dünyaca ünlü isim, Instagram’da yaptığı bir paylaşımda “sadece gerçek dünyada bir şeyler inşa etmeye” odaklandığını ifade etti. Ünlü ismin bu kararı çok sayıda takipçisi tarafından destek gördü.

“Ye” takma adıyla da tanınan West, ABD’nin en etkili isimlerinden biri olarak kabul görüyor. Sadece rap müziğiyle değil, moda koleksiyonlarıyla adından sıkça söz ettiren West, bugüne kadar tartışmalı yorumları ve görüşleriyle de gündemi meşgul etmiş isimler arasında yer alıyor.

Pazartesi gecesi, son seçimlerde ABD başkanlığına aday olan rapçi, 10 milyondan fazla takipçisine yazdığı bir mektubun fotoğrafını Instagram’da paylaştı:

Kaynak: Instagram

West, resmi Instagram hesabında yayınladığı açık mektupta gıda, giyim ve barınak gibi “gerçek dünyada ürünler oluşturmaya” odaklanmak istediğini yazdı. Sanatçı, takipçilerinden NFT yapmasını istemekten vazgeçmelerini istedi.

Ünlü rapçi, NFT’lerle ilgili coşku dalgasını takip etmediğini belirterek gerçek dünyada müzik ve ürün üreten biri olduğu vurgusu yaptı ancak NFT konusunda açık kapı bırakmayı da ihmal etmedi.

Nitekim mektubunun sonunu şu cümle ile tamamladı: “Daha sonra sor!” Bu son cümle birçokları tarafından ünlü ismin pazara açılan kapıyı tamamen kapatmadığı şekilde yorumlandı.

West’i destekleyenler arasında yer alan Times yazarı r.h. Sin ise

Birisi ev almak için biriktirdiği parayı alıp dijital bir mahallede sanal bir ev satın aldı. Peki, İnternetiniz düzgün çalışmadığında, evsiz kaldığınızda ne olur???? Sen aslında avatarlara değil, gerçek insanlara yardım etmek isteyen dahiyane bir insansın.

diyerek konuyla ilgili tepkisini dile getirdi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları