Bitcoin

Karanlık İnternette Corona Virüsle İlgili Bilgiler Bitcoin’le Satılıyor

Kripto para birimi Bitcoin başta karanlık internet olmak üzere çok sayıda mecrada kullanılıyor.

Aktif olarak milyonlarca insan tarafından kullanılan Bitcoin, yakın zamana kadar çok sayıda insanın yatırım yaptığı bir araç olmayı başardı. Yakın dönemde yine yatırımlar giderek artarken, son dönemde corona virüsü dolayısı ile daha büyük bir alım talebi olduğundan söz ediliyor.

Birçok yatırımcı son dönemde özellikle sahte corona virüs videoları, bilgileri ve fotoğraflarını hazır olarak satın almak için karanlık interneti aktif olarak kullanılıyor. Enfekte olmuş hastalara ait videoların satıldığı karanlık internet sayfalarında Bitcoin karşılığında benzersiz içerikler satın alınabiliyor.

Hatta kötü niyetli kişiler bununla da kalmayarak corona virüsün tedavisinin bulunduğu yalanıyla çeşitli ilaçları yine “derin internette” Bitcoin ile satıyor.

Corona virüsü dolayısı ile Bitcoin kullanımı artarken, karanlık internette de Bitcoin, Litecoin ve XMR yoluyla satışlarda yakın zamanda büyük bir patlama olduğunu söylemek görünüşe göre mümkün.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu