bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriAltcoinKasım Ayında Bu Altcoinlere Dikkat!

Kasım Ayında Bu Altcoinlere Dikkat!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto dünyasının tanınmış traderlarından Aaron Arnold, Altcoin Daily adlı Youtube kanalında kasım ayı için yükselişe geçeceğine inandığı altcoinleri sıraladı.

Arnold, altcoinlerle ilgili yaptığı son değerlendirmesinde Twitter gibi şirketlerin Ethereum katman-2 ölçeklendirme çözümleri gerektiren projelerle ilgili çalışmaları sürerken diğer yanda Polygon’un (MATIC) yükselişe geçtiğini hatırlattı.

Polygon’un yeni rekorlar kırmanın eşiğinde olduğunu söyleyen Aaron, yeni bir ATH görmenin mümkün olduğunu iddia etti.

Polygon’un kısa sürede hisse kanıtı zincirinde 1 milyardan fazla işlem yapıldığını belirten trader, bunun inanılmaz bir başarı olduğunu sözlerine ekledi.

Avalanche’a Dikkat Çekti

“Avalanche’ın teşvikleri sayesinde Avalanche Blockchain’ine birkaç farklı DeFi protokolü geliyor. Avalanche’ın sayıları hem adresler hem de işlemler açısından artıyor ve ağın günlük aktif adresleri 70.000’i geçti ve bu da haftalık yüzde 100’ün üzerinde bir artışa neden oluyor” diyen Aaron, gözde altcoin listesinde Avalanche’a da yer verdi.

Öte yandan Filecoin (FIL) ve Chainlink’in (LINK) de merkezi olmayan veri tabanları ve eşler arası depolama protokolleri vaat ettiğine inanan ünlü trader,

Bu ikisini listeme sadece sektör liderlerinin çoğuyla iş birliği yaptıkları için dahil ettim. Gelecekte birden fazla zincir olacak ve birlikte çalışma olacak.

dedi.

Arnold’un listesindeki son isim ise açık kaynaklı merkezi olmayan varlık likidite protokolü olan THORchain (RUNE). Bu 5 altcoine dikkat çeken ünlü isim, kasım ayı için listesindeki önerilere kulak verilmesini tavsiye etti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları