AltcoinHaberler

Kısa Sürede Yüzde 100 Kazandıran Filecoin (FIL) Neden Yükseliyor?

Filecoin'deki yükselişin nedenlerine baktık!

Son günlerde çok iyi performans gösteren Filecoin (FIL) yatırımcısını sevindirmeye devam ediyor.

Şubat ayında 40$ seviyelerinde akümüle olmayı başaran FIL bugünlerde 83$ seviyesine kadar yükseldi.

Şüphesiz FIL’de yaşanan son yükselişin katalizörü Grayscale’in bugün yaptığı duyuruydu. Grayscale bugün 5 altcoini portföyüne eklediğini duyurdu. Bunlardan birisi de Filecoin’di. Bu haberin etkisiyle yükselişin hızlandığını gözlemledik.

İlgili Haber
Grayscale Portföyüne 5 Altcoin Ekledi! Bu Altcoinler Uçtu!

“Depolama Gücü, Madenci Sayısı, Github Desteği”

Ancak yükselişin tek nedeni bu değildi. Grayscale’in duyurusundan saatler önce FIL ile ilgili paylaşım yapan Milyarder Cameron Winklevoss, FIL’in fiyatının “rokete bağlamasına” neden şaşırmadığını açıkladı.

FIL’ın ağ depolama gücünün, ağdaki aktif madencilerin ve Github’a katkıda bulunanların sayısının çok yüksek olduğunu belirten Winklevoss, FIL’in çok güçlü durduğunu ifade etti.

Çinli gazeteci Wu Blockchain’de, FIL’deki potansiyele dikkat çekerek yükselişin arkasındaki 3 nedeni açıkladı.

“Çinli Madenciler FIL’e yöneliyor”

Saft yatırımcılarının 6 aylık Fil tokenlerinin tümünün doğrusal olarak 15 Nisan’da piyasaya sürüleceğini ifade eden Wu yeni FIL üretiminin azaldığını belirtti.

Bunun yanı sıra Bitcoin ve Ethereum madenciliği için çip kıtlığı yaşandığını ifade eden Wu, Çinli madencilerin FİL madenciliğine yönelmeye başladığını söyledi.

Wu’ya göre yükselişin hızlandıran nedenler arasında FIL’ın Coinbase’de listelenmesinin yanı sıra Grayscale’in portföyüne girmesi de yer alıyor. Bu sayede daha fazla kurumsal yatırımcı FIL’e maruz kalabiliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu