BitcoinHaberlerKripto Para

Kraken CEO’su Jesse Powell: “Bitcoin Özgürlüktür!”

Bloomberg'e konuşan Jesse Powell, Bitcoin'in kullanımının arttığını söyledi.

Önde gelen kripto para borsaları arasında yer alan Kraken’in CEO’su Jesse Powell, yakın bir tarihte Bloomberg ile yaptığı röportajda Bitcoin’in önemli bir yeri olduğunu söyledi.

Dünyada hakim olan küresel siyasi ve ekonomik iklimin Bitcoin’in önemini gösterdiğini belirten Powell, Bitcoin’in düşüşler yaşamasına rağmen halen yükselişte olduğunu savundu.

2021 yıl sonu için Bitcoin fiyat hedefinin 100.000 dolar olduğunu hatırlatan Powell bu konu ile ilgili şunları söyledi:

“Hala BTC’nin fiyat konusunda iyimserim. Birçoğumuz geçen yıl 100.000 doları aşacağımızı düşündük, ancak bunları tahmin edemeyeceğinizi biliyorsunuz.”

Yaşanan Olaylar Bitcoin’in Kullanımını Arttırıyor!

Kraken CEO’su Dünyadaki mevcut durumun insanların Bitcoin’i kullanması için uygun ortam oluşturduğunu söyledi.

“Gördüğümüz şeyler, insanların Bitcoin kullanması için bir çok sebebe sahip.

Demek istediğim, enflasyon 80’lerden beri tüm zamanların en yüksek seviyesinde. (bu sadece belirtilen enflasyon) Enflasyonun %7,5’in çok üzerinde olduğunu süpermarketlere gittiğimizde hepimiz anlıyoruz.

Bu durum diğer şeylerle birleştiğinde, örneğin protestolar üzerindeki kısıtlamalar (bence bağış toplama çabaları meşru ) Bitcoin için kullanım durumunun giderek güçlendiğini gösteriyor.

Ve buna uzun vadede inanmak için her geçen gün daha fazla neden var.”

Powell son olarak Kanadalı kamyon şoförlerinin Bitcoin bağış kampanyasını örmek göstererek, Bitcoin’in gerçek dünya sorunlarını çözdüğünü ifade etti.

“Bitcoin fiyat spekülasyonundan daha fazlası olduğunu hepimiz biliyoruz.

Bitcoin aslında hükümet tarafından veya merkezi bağış toplama platformları tarafından engellenen (Kanada’da olduğu gibi gibi) insanalrın gerçek dünya sorunlarını çözüyor.

Bitcoin gerçek dünya sorunlarını çözüyor ve insanların doğrudan paraya ulaşmasını sağlıyor.  Bence bu özgürlük için bir oy yani Bitcoin özgürlüktür.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu