BorsaHaberler

Kraken CEO’su Yasal Düzenlemeler Konusunda Endişeli! “ABD’den Taşınabiliriz”

Kraken Yasal Düzenlemeler Konusunda Endişeli

Coinbase’in halka arzının konuşulduğu bu önemli günde diğer bir ABD’li kripto para borsası Kraken’in CEO’su Jesse Powell’dan açıklamalar geldi.

FoxNews’e konuşan Powell daha önce bizim de aktardığımız gibi Coinbase’i takip edeceklerini ve halka arz planları olduğunu aktardı.

İlgili Haber
Bitcoin (BTC) Borsası Kraken 2022 Yılında Halka Arz Olacağını Duyurdu!

Ancak Powell’ın bazı endişeleri var. ABD’li düzenleyicilerin kripto para piyasaları politikaları konusunda %100 şeffaf olmadığını aktaran Powell, ilerleyen süreçte çıkarılacak yasal düzenlemelerin Kraken’i ABD dışına itebileceğini belirtti.

“Düzenlemeler konusunda SEC ve CFDC ile sürekli temas halindeyiz . Uluslararası rakiplerimiz için kapatamayacakları ürünleri bizim kapatmamızı istiyorlar. Bu yaklaşım ABD’li şirketleri diğerlerinin karşısında dezavantajlı bir konuma getiriyor. “

ABD’den gelebilecek olası sert yasal engellere karşı Kraken’in merkezini taşımak konusunda alternatifleri değerlendirdiklerini aktaran Powell; Japonya, İngiltere ve Birleşik Arap Emirlikleri’nin seçenekler arasında olduğunu ifade etti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anunnaki

Japonya’ya taşınmasından yanayız, Yatırım Tavsiyesi değildir.


Başa dön tuşu