Haberler

Kraken’in CEO’su Jesse Powell: Fazla Kripto Para Tutmayın!

Kraken’in CEO’su Jesse Powell'den Binance'a yanıt.

Kraken’in CEO’su Jesse Powell, kripto para borsalarında alım ve satım sınırından daha fazla kripto para biriminin tutulmaması konusunda herkesin tedbir almasını ve insanların kripto para borsalarında para tutarken alım ve satım yapacak oldukları seviyelerin daha üzerinde para tutmamaları konusunda uyardı. Tüm kripto para borsalarının belirli riskler dolayısı ile her an hacklenebilecek oldukları ve her an siber saldırı sonrasında milyarlarca dolarlık kripto paraların çalınmasına sebep olan açıklar bulunabilecek olduğu uyarısı tekrar edildi.

Kraken’in CEO’su Jesse Powell, Binance CEO’su CZ tarafından yapılan açıklamalara da asla katılmadığını ve merkeziyetsiz kripto para borsalarının her derde deva olmayacak olduğu gibi, her sorunun çözümünü yerine getiremeyecek olduğunu açıkladı. Her kripto para borsasında bazı problemler olabilecek olduğunu belirten Powell, kripto para borsalarında yapılacak alım ve satım işlemlerinden sonra kalan paranın hesapta tutulmasının bazı riskler yarattığını açıkladı. Powell’in açıklamaları kısa süre içerisinde CZ’ye yanıt olarak görülmeye başlarken, yatırımcıların büyük bölümü ise hesaplarında yatırım amacı ile gereğinden çok fazla kripto para ve para tutuyorlar.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu