Kripto HaberleriSolanaKraken'in Raporunda Bu Altcoin İle İlgili Önemli Kehanet: Yüzde 255 Yükselebilir

Kraken’in Raporunda Bu Altcoin İle İlgili Önemli Kehanet: Yüzde 255 Yükselebilir

Takip et

ABD’nin en büyük kripto para borsalarından birisi konumundaki Kraken, Ethereum’un en büyük rakiplerinden olan Solana’ya (SOL) yönelik çok önemli bir açıklamada bulundu. Kraken kripto para borsasının araştırma birimi, ETH rakibi SOL’un önümüzdeki aylarda çok önemli bir ralliye hazırlandığını belirtti. Kraken araştırmacılarına göre 2022 yılının ilk çeyreğinde Solana yeni bir rekor kırabilir ve Ethereum’un hemen altına yerleşebilir.

SOL, Ethereum’a Yaklaşacak

Kraken, Solana’nın 2020 yılının başından bu yana devamlı yükseldiğini ve önemli bir yer edindiğini vurguladı. Kripto para borsasına göre Solana’nın kısa süre önce 260 dolarlık rekorundan başlayan düşüşü ise yeni bir rallinin hazırlığı olarak görülebilir.

“En büyük kripto para birimlerinden olan Solana, “fiyat keşif” aşamasının dördüncü dalgasının ilk aşamalarında. Buna göre fiyat keşfinin dördüncü dalgasında yeni bir yükseliş görebiliriz ve takoz formasyonu kırılabilir.”

Kraken araştırmacıları Solana fiyatının yakın zamanda düşüşünün kesinlikle olumlu olduğunu ve 170 dolar desteğinden ciddi bir ralli görülebileceğini belirtti. Bu yükselişin %255 seviyesine kadar çıkabileceği belirtiliyor ve bu da 425 dolar ve üzerine tekabül etmekte.

An itibarıyla 52 milyar dolarlık piyasa değerine sahip olan SOL’un böyle bir yükseliş sonrasında ulaşacağı piyasa değeri ise 125 milyar doların üzerinde olacaktır. Binance Coin’in an itibarıyla 95 milyar dolarlık piyasa değeri olduğu görülmekte ve SOL yeni yükselişi ile bunu bile geride bırakabilir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları