Kripto HaberleriFenomenKripto Dostu Bankanın CEO'su ABD Düzenlemelerini Eleştirdi!

Kripto Dostu Bankanın CEO’su ABD Düzenlemelerini Eleştirdi!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

ABD merkezli dijital varlık dostu bankacılık kuruluşu Custodia Bank’ın ana yöneticisi Caitlin Long hükümetin kriptoya karşı aldığı tavrı eleştirdi.

Custodia Bank CEO’su Caitlin Long, Washington hükümetinin kripto para konusunda yanlış yönlendirildiğini iddia etti. Long’a göre hükümet yetkilileri işini düzgün yapan piyasa aktörleri yerine dolandırıcılık yapan batık şirketlere odaklanmalı.

“Washington’un kripto baskısı yanlış yönlendiriliyor. Bu durum dikkat edilmeyen riskleri gölgeye itiyor. Günü geldiğinde, riskler ortaya çıktığında piyasa olması gerekenden daha kötü etkilenecek.”

Caitlin Long, dijital varlık saklama hizmeti veren bankasını “dolandırıcılığı çöpe gönderiyoruz” diyerek savundu. Custodia Bank’ın patronu bunun ardından şirketinin son zamanlarda karşı karşıya kaldığı olumsuz olaylara değindi.

“Bizi FTX İle Bir Tuttular!”

Long, Custodia’nın yakın zamanda hukuken uygun olmayan bir şekilde federal denetime maruz kaldığını ancak üstesinden geldiklerini açıkladı. CEO’nun iddiasına göre yetkililer Custodia Bank’ı batık kripto borsası FTX ile eş tuttu.

“Düzenleme konusunda devlet kurumlarına katkı vermek istiyoruz. Ancak bu talebimiz hiç bir şekilde dikkate alınmıyor.”

Custodia Bank CEO’su Caitlin Long, verdiği demecin ardından konuya dair uzun bir blog gönderisi kaleme aldı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları