blank
AnalizKripto Para

Kripto Dünyasında Gösterimde: Fenomenlerin Sessizliği!

Kripto dünyasında hemen hemen her coinde yaşanan çok yüksek düşüşlerin ardından Twitter fenomenlerin sessizliği göze batıyor

Kripto para yatırımcısı zor bir gün geçiriyor. Piyasalarda kırmızının tonları ahenkle dans ederken, her tepki sonrası yaşanan düşüş, acaba buradan dönüyor mu diye ümitlenen yatırımcının hayallerini bir kez daha yıkıyor.

Piyasalarda yaşanan çöküşün üzüntüsünün yanı sıra, bugün hepinizin hissettiği bir başka eksiklik var. Evet o cengaver, her yükselişte peşi sıra Twitt atan, her şeyi bilen, en iyi trader olan, en çok kazanan, size de kendisinin kazandırdığını iddia eden fenomenlerin sesi çok cılız çıkıyor. Kimisinin ise sesi soluğu kesilmiş durumda. Yüzde 400 e varan karlarla trade edip hemen fotoğraf atanlar, tüm dirençleri destekleri nokta atışı bilenler şimdi yoklar. Kendi Twitter akışınıza bakınca bunu siz de fark edeceksiniz.

Kimsenin tahmin edemeyeceği bir haber akışı nedeniyle yaşanan düşüşü fenomenlerimizin bilmesini elbette beklemiyoruz. Ancak bu piyasa, yükselişleri kadar düşüşleri de olan bir piyasa. Her yükseliş ve boğa da kerameti kendinde bulanların bugün ortalıkta olmaması, fenomenliklerinin de tek taraflı olduğunun göstergesi. Tabi işini iyi yapanları tenzih ederiz ama ne yazık ki genel tablo üzüntü verici.

Aslında Twitter’ın olumsuz yanlarının başında, yatırımcıların fomoya kapılmasında önemli bir etken olması yer alıyor. Tüm yatırımcılara tavsiyemiz, bu alanda kendisini yetiştirmiş yaşanan tüm olayları mantık silsilesi içerisinde yorumlayabilen, sizinle birlikte yatırım yapıp, dertli gününüzde de sizinle olan duayenleri takip etmeniz. Sadece kendi popülaritesini artırmak için sizleri ve yatırımlarınızı düşünmeden hareket eden, en ufak bir terste kalmada sizleri yalnızlığa terk eden, sonra yükselişlerde yeniden türeyen fenomenleri gözden geçirmenizdir.

Sevgili yatırımcılar, bu zor günler elbet geçer. Piyasada fırsatlar bitmez. Bin düşünüp bir karar vermeniz gerektiğini unutmayın ve asla başka birisi dedi diye yatırım yapmayın.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Başa dön tuşu