Haberler

Kripto Para Alacak Olduğunu Belirtenlerin Sayısında Belirgin Düşüş Var

Bitcoin en büyük sebep iken, Ethereum hard forku belirsizliği piyasaya hakim.

Bir süre önce ”kripto para sahibi olmayı düşünüyorum” diyenlerin oranı son günlerde Ethereum hard forku belirsizliği ve kripto paraların gelecek beklentisinin azalmaya başlamasından dolayı bu kişilerin sayısı her hafta azalıyor. Bitcoin alabilecek olduğunu belirten ve kripto para sahibi olmak isteyen kişilerin oranının azalması ise sadece Ethereum hard forku veya Bitcoin fiyatı ile ilgili değil. Piyasada siber güvenlik açıklarının ortaya çıkması ve kripto para borsalarının hileli işlemler yaptığı iddiaları da piyasadaki ciddi kayıpların asıl nedenleri arasında.

Kripto para yatırımcılarına göre, piyasada gelecekte yakınlarına Bitcoin’i ne kadar tavsiye edebilecek oldukları sorusuna verdikleri yanıt %50-%50 olarak değişiyor. Risk alabilecek olan yatırımcıların Bitcoin alabilecek olduğunu ve parasını riske attığını bilmesi gerektiğini belirten birçok kripto para sahibi açısından, risk alamayacak olan kişilerin ise Bitcoin’den uzak durmasını öneriyorlar. Bitcoin’in gelecekte yükselebilecek olduğuna inanan ve inanmayanların oranı da yarı yarıya iken, bu kişiler piyasada olan bitenden bilgi sahibi olmanın kayıp olasılığını en minimum düzeye indirdiğini biliyorlar ve piyasaya göre hareket ediyorlar.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu