Kripto Para

Kripto Para Alımına Yönelik Talep Arttı, Satış Azaldı

Piyasadaki artışlar beklentileri yükseltti.

Kripto para fiyatlarındaki düşüşlerin ardından tekrar bugün yükselişlerin başlaması ile kripto paralara yönelik alım talebinde ve satışların azalması yönündeki istatistiklerde denge sürecinin başlamaya yakın olduğu ortaya çıktı. Bir süredir kripto para fiyatlarındaki düşüşlerin etkisinden dolayı yatırımcılarının alımlarının durma noktasına gelmesi ve kripto paralar konusunda satışa yüklenmeleri sonrasında piyasadan milyarlarca dolarlık yatırım silinmiş ve silinen bu yatırımlar sonrasında binlerce dolarlık bireysel yatırımcılar zarara uğramak zorunda kalmışlardı.

Bitcoin Cash hard forkundan hemen önce başlayan düşüşler sonrasında devam etmiş ve piyasadaki yatırımcıların satışlarının artmasına neden olarak yorumlanmıştı. Bitcoin Cash hard forkuna bağlı olarak satışların arttığını iddia edenler olduğu kadar piyasada beklentilerin azlamasından dolayı satışların arttığını iddia edenler de oldukça fazlaydı.

Bugün tekrar yükselişe geçen Bitcoin ve diğer kripto para birimlerinin fiyatındaki yükselişlerin yatırımcılar üzerinde oldukça iyi etki kurduğu ve yatırımcıları memnun edecek gelişmelerin çok yakın zamanda gerçek olabileceği beklentisi tekrardan ortaya çıktı. Bitcoin fiyatı %10 ve daha fazla değer kazanırken, Litecoin fiyatı ise %17 oranından daha fazla değer kazandı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu