binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinKripto Para Avukatı, Mayıs'ta Ethereum Spot ETF Bekleyenleri Üzecek Açıklama Yaptı -...

Kripto Para Avukatı, Mayıs’ta Ethereum Spot ETF Bekleyenleri Üzecek Açıklama Yaptı – Uzmanlar Tepkili

Kripto para şirketi Variant'ın Fund Baş Hukuk Sorumlusu Jake Chervinsky, yaptığı açıklamasında Ethereum Spot ETF'lere değindi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para şirketi Variant’ın Fund Baş Hukuk Sorumlusu Jake Chervinsky, Amerika Birleşik Devletleri’nde spot Ethereum ETF’lerinin Mayıs ayına kadar onaylanmasının beklenenden daha az olası olduğu konusunda uyardı.

Chervinsky, “Spot Ethereum ETF’sinin 23 Mayıs’a kadar onaylanmayacak diye kesin bir şey söylemiyorum. Sadece Washington’daki yasal sorunlar ve politika ortamının, reddi (veya SEC’in geri çekme talebini) genel hissiyatın önerdiğinden daha olası hale getirdiğini söylüyorum” dedi.

BlackRock, Fidelity ve Franklin Templeton da dahil olmak üzere birçok büyük şirket geçtiğimiz aylarda spot Ethereum ETF’si için başvuruda bulunmuştu. BlackRock’ın kripto topluluğundaki pek çok kişinin spot ETH ETF onayı için olumlu bir işaret olarak gördüğü yalnızca bir ETF reddi geçmişine rağmen, Chervinsky aynı fikirde değil. ‘BlackRock her zaman kazanır’ fikrini “tembel bir boğa görüşü” olarak eleştirdi.

İlgili Haber  Tezgah Üstü Piyasada Satılacak Bitcoin Kalmadı İddiası Doğru Mu? Analiz Şirketi Kurucusu Açıkladı

Ocak ayında Bloomberg ETF analisti Eric Balchunas, SEC’in Ark ve 21Shares’in ilk başvurusu olan spot ETH ETF başvurusunu karara bağlaması için son tarih olan 23 Mayıs’a kadar onay şansının %70 olduğunu öne sürmüştü.

Balchunas, Chervinsky’nin yorumlarına kendisinin ve ETF analisti James Seyffart’ın yakında yeni resmi oranlar açıklayacağını belirterek yanıt verdi. Bununla birlikte, spot ETH ETF’lerinin spot Bitcoin ETF’lerine kıyasla önemini küçümsedi ve bunu assolistin ardından gelen açılış gösterisine benzetti.

Buna karşın, The ETF Store Başkanı Nate Geraci, spot Ethereum ETF’lerinin çoğu kişinin beklediğinden daha büyük bir olay olacağını tahmin etti. Spot Bitcoin ETF’sine olan talebin de ciddi şekilde hafife alındığını savundu ve ETH’nin Bitcoin’in piyasa değerinin üçte birine sahip olduğuna dikkat çekti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail