Haberler

Kripto Para Birimlerinde Değer Artışı

Kripto paralar artacak mı?

Kripto para birimlerinde fiyat yükselişi beklentisi devam ediyor. Yatırmcılar yakın zamanda yükseliş beklediklerini ve Bitcoin fiyatında 9.000 dolar beklentisi olduğunu iddia ederken, bazı kripto para analistleri ise 9.000 dolar beklentisinin yakın zamanda olmayacak olduğunu iddia ediyor.

Bazı kripto para analistlerine göre yakın zamana kadar yükseliş beklentisi sürekli oldu, ve olmaya devam etti. Ancak 9.000 dolar için piyasada balinaların etkisinin daha fazla olması gerektiği ve fiyatların yükselmesi için yatırımcıların sürekli olarak yapmaya başladıkları kripto para birimi satışlarının yavaşlaması gerektiği öneriliyor.

Bitcoin fiyatı 9.000 doları 2 gün içerisinde görebilir ve fiyatında beklenenden daha iyi bir yükseliş durumu olabilir. Kripto para fiyatlarının devam eden yükselişi durmadan sürdürülebilir ve piyasa hacmi ile piyasa fiyatında yükselişler sürekli olarak durmadan devam edebilir.

Ancak yatırımcıların beklentisi 9.000 dolar olsa da kripto paraların değerinin yükselip yükselmeyecek olduğunu henüz önceden bir yatırımcının veya farklı bir kripto para analistinin bilmesi mümkün değil. Yatırımcıların, kısa vadeli olarak bu beklentisinin gerçek olmayabilecek olsa da uzun vadede gerçek olması her an için mümkün.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu