Haberler

Kripto Para Birimlerinde Düşüş Sürüyor

Kripto para birimlerinin fiyatında düşüş!

Kripto para birimlerinde fiyat düşüşleri sürüyor. Bitcoin fiyatının uzunca bir süredir düşüş eğiliminde olması ve fiyat düşüşlerine bağlı olarak bir takım problemler yaşanıyor olması piyasada Bitcoin fiyatının daha düşük seviyelere gerilemesine sebep oluyor. Bitcoin fiyatının düşük olmasının arkasında yatan sebeplerin neler olduğunu değerlendiren analistler ise geçtiğimiz yıl yaşanan vakaların aynısının bu yıl yine yaşanabilecek olduğunu ve ilk 6 ay düşüşlerin sürmesinin beklendiğini düşünüyor. Bitcoin Cash hard forku ve benzer etkiler dolayısı ile ciddi krizler yaşanan piyasada neler olabileceğini bilebilen kişi ise yok.

Bitcoin fiyatı 3.600 dolarda kalıyor!

Bitcoin fiyatının 3.600 dolarda kalmış olması ve fiyatının yükselmiyor olmasına bağlı olarak nedenler piyasada düşüşleri tetikliyor. Bitcoin fiyatındaki değişimlerin sebebi ve nedenleri hakkında yatırımcılar piyasada düşüşlerin yaşanmasını olası düşüşler olarak belirtiyor ve fiyatının 3.600 dolara düşen Bitcoin’i tekrar yükselmesi konusunda endişelerin sürmesine sebep oluyor. Bitcoin 3.600 dolar seviyesinde kalmasının devam etmesi ve fiyatının düşüş yaşıyor olması gelecekte yükselmesini de etkileyen sebepler arasında.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu