Kripto HaberleriHaberlerKripto Para Birimlerinin 24 Saat İçerisinde Kazandığı Fiyat/Hacim Son Ayların En İyisi!

Kripto Para Birimlerinin 24 Saat İçerisinde Kazandığı Fiyat/Hacim Son Ayların En İyisi!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para birimleri son aylarda beklenmedik düzeyde düşüş yaşadı ve piyasada hacim düşüşleri, fiyat kayıpları ve yatırımcı kayıpları yaşandı. Bir süredir düşüşlerin ardı arkası kesilmezken, son günlerde başlayan yükselişler ise kripto para pazarında olumlu bir etki yarattı. Kripto para birimlerinin kısa vadede bu kadar yükselmesini beklemeyen analistlere göre ise son günlerde yaşanan artışların devam etmesi yatırımcıları psikolojik olarak çok fazla etkileyebilecek bir konu. Yatırımcıların, kısa ve uzun vadede yatırımlarını etkileyecek olan bu yükselişlerin, devam edip Bitcoin’in 4.000 dolar direncini kırması halinde piyasa ayı piyasasını geride bırakabilir.

Boğa piyasası dönemi başladı mı?

Boğa piyasası kripto para piyasasında 4.000 dolar sonrasında başlayabilir. Bitcoin fiyatının artması piyasada henüz ayı piyasasından çıkıldığını gösteren bir emare değil ve ayı piyasasının sona ermesi ve fiyatların boğa piyasası döneminde tekrar yükselmeye başlaması yatırımcıların beklemedikleri bir anda olabilir. Bitcoin fiyatının artması ayı piyasasından çıkış ve boğa piyasasının başlaması belirli bir süre sonra olabilir. Bitcoin piyasası fiyatının artması ve piyasa hacminin artması yatırımcıların talebi ile karşılaştıkça boğa piyasasına yakınlık artıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları