Haberler

Kripto Para Birimlerinin Geleceği Riskli Mi?

Kripto paraların geleceğini ilgilendiren kararlar alınacak.

Kripto para birimlerinin geleceği hakkında tartışma konusu olan ”kripto paraların geleceği ve riskler” konulu araştırmalar piyasanın geleceği için çok iyi değil. Kripto paraların bilinirliğinin artması ve buna bağlı olarak yatırımcıların sayısında olağanüstü düzeydeki artışlar gelecekte hükümet yetkilileri tarafından kripto para yasalarının ve yasaklarının belirlenmesinde rol oynayacak. Bitcoin sahibi olan insan sayısı bugün 20 milyon ise gelecek 200 milyonları aşabilecek bu rakam tamamı ile kripto para fiyatlarına ve yatırımların güvenilirliğine göre değişecek.

Hükümetler ise ekonomilerini korumaya programlandıklarından dolayı ABD, İsviçre ve dünyanın diğer gelişmeye devam eden ve gelişmiş devletleri kripto para önlemlerinde çok kritik kararlar alabilecekler. Kripto paraların geleceğinin kötü olmasını engelleyebilecek bu kararlar yatırımcıları ise sınırlayacak.

Yatırımcıları sınırlayacak olan bu düzenlemeler yatırımcılar için gelecekte kötü kararların olmasına sebep olabileceği kadar yatırımcıların güvenliğini de aynı anda sağlayabilecek kararlar olarak değerlendiriliyor. ABD’nin ve diğer ülkelerin kripto para kararları geleceğin kripto para piyasasında çok büyük rol oynayacak. Türkiye’ninde ekonomisi en büyük ülkelerden birisi olarak kendince kararları olacaktır.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu